SUZUKI Way Of Life

SUZUKI Way Of Life

Filialai

Automeistras Kaliningrade

Diržų keitimas

Kiekvienas automobilių gamintojas nurodo skirtingą paskirstymo diržo keitimo intervalą, dažniausiai tas intervalas nuo 50 tūkst. km iki 100 tūkst. kilometrų. Keičiant pagrindinį diržą, visada rekomenduojame kartu keisti ir diržą įtempiančius guoliuspagrindinio diržo įtempėjusaušinimo skysčio siurblį. Skirtingi varikliai turi skirtingą kiekį įtempėjų.

paskirstymo dirzas

KADA REIKIA KEISTI PASKIRSTYMO AR PAGRINDINĮ DIRŽĄ?

Paskirstymo diržo keitimas privalomas, jei jūsų automobilis pirktas ne naujas! Automobilių pardavėjai dažnai teigia, kad ką tik pakeisti visi dirželiai ir filtrai. Nenorime komentuoti, ar visada jie būna teisūs. Spręskite patys. Jeigu nesate tuo įsitikinę – geriau pasikeiskite. AUTOMEISTRAS savo atliktam darbui suteikia garantiją, o jūs važinėsite saugiai. Paskirstymo diržo keitimo intervalas kiekvienam automobilio modeliui yra skirtingas. Taigi pakeitus diržą, į jūsų automobilio serviso knygelę pažymėsime apie atliktus darbus ir kilometražą. Nepamirškime, kad kilometražas nevisada atspindi variklio darbo laiką. Jeigu važinėjate mieste, rekomenduojama paskirstymo diržą keisti kiek ankščiau, juk stovint kamščiuose variklis taip pat dirba ir pagrindinis diržas sukasi. Visada , keičiant paskirstymo diržą, rekomenduojame pakeisti ir kitus dirželius – vairo stiprintuvo , generatoriaus, kondicionieriaus.

TRŪKUSIO PAGRINDINIO DIRŽO PASEKMĖS JŪSŲ NENUDŽIUGINS

Paskirstymo diržo keitimas gali pasirodyti brangi ir nebūtina paslauga – bet nepamirškime jog nutrūkęs variklio paskirstymo diržas gali padaryti daug žalos Jūsų automobilio varikliui – sulankstyti vožtuvus, sulaužyti svirteles, o kartais ir sulaužyti paskirstymo velenėlį. Paskirstymo diržui nutrūkus važiuojant, automobilis tiesiog ima ir užgęsta. Taip atsitikus, nereikėtų bandyti variklio užvesti. Sugadintų detalių tikrai padaugės. Taigi AUTOMEISTRAS išvada – keiskite variklio paskirstymo diržą reguliariai pagal gamintojų rekomendacijas ir išvengsite netikėtų ir didelių išlaidų.

Remonto darbai

Paskirstymo dirželio keitimas Nuo 55 €

Norite pasikeisti paskirstymo diržą?

Skambinkite jau DABAR! +370 656 01 507

_____________________________________________________________________________
Šaltinis: automobiliuremontas.lt
_____________________________________________________________________________

Klientų atsiliepimai apie mus:

Įmonė iš ties dirba greitai ir patikimai. Jau taisomas ne pirmas automobilis ne tik pačio, bet rekomenduoju draugams, bei šeimos nariams. Kurie taip pat neturi jokių nusiskundimų. Ar audi A6 prieš metus tvarkė ar šiuo metu MINI cooper. Savo darbą atliko iš ties gerai. Net peugeot taisytas prieš kelis mėnesius ir tuo likau patenkintas. Kadangi net Pugeot centre to nesugebėjo sutvarkyti.

Aurimas

Turiu Opel Astra. Tenka remontuoti ir dažnai kreipiuosi į šitą autoservisą. Darbus atlieka greitai ir gerai. Patogi vieta, kadangi arti dirbu. Paslaugūs meistrai, kada atvažiuoji, visada iškarto priima. Ačiū už gerai atliktą darbą ir greitą aptarnavimą.

Regina T.

Print Friendly
Susidomėjote? Kilo klausimų? SKAMBINKITE DABAR IR MES JUMS PADĖSIME!

+370 656 01 507