SUZUKI Way Of Life

SUZUKI Way Of Life

Filialai

Automeistras Kaliningrade

Tarpinių keitimas

variklio tarpines

Tarpinių keitimas varikliuose dažniausiai atliekamas, kai pastebimas variklio eksploatacinių skysčių ar dujų nutekėjimas, t. y.aušinimo skysčiotepalųkuro, išmetamųjų dujų dėl  tarpinių nesandarumo. Variklyje keičiamos vožtuvų dangtelio,  įsiurbimo ir išmetimo kolektorių, variklio galvutės, karterio, priekinio ir galinio alkūninio veleno riebokšlių korpuso, aušinimo sistemos siurblio ir kitos  tarpinės.

Jau daugybę metų rinkoje yra variklių, pasižyminčių naujomis savybėmis, pvz., dideliu pajėgumu (automobilio tiesioginio įpurškimo dyzelinis variklis), optimizuotu degimo procesu, mažesniu svoriu dėl aliumininės konstrukcijos. Be to, prie teigiamų savybių galima priskirti ir mažesnes kuro sąnaudas, ir ne tokį didelį kiekį į aplinką išskiriamų teršalų. Visa tai užtikrina, kad variklių poveikis aplinkai yra kiek įmanoma mažesnis.Cilindrų galvutės tarpinė – labiausiai apkrauta variklio dalis. Jos užduotis – atskirti cilindrų galvutę nuo variklio bloko, kad skirtingos terpės (degimo kameros dujos, variklio alyva, aušinimo skystis) būtų izoliuotos tiek nuo išorės, tiek viena nuo kitos variklio viduje.

 Remonto darbai

Tarpinių keitimas Nuo 30 Lt

Norite pasikeisti tarpinę?

Skambinkite jau DABAR! +370 656 01 507

_____________________________________________________________________________
Šaltinis: automobiliuremontas.lt
_____________________________________________________________________________

Klientų atsiliepimai apie mus:

„Labai buvau patenkinta ir nustebinta kai vienam iš darbuotojų paskambinus žmogus kalbėjo labai ramiai nors pačiai emocijos virė. 🙂 Reikėjo greitai mašinos, tad darbuotojas buvo labai ramus ir be jokio streso nuramino, kad viskas bus gerai. Mane kaip moterį nustebino, dažniausiai kituose servisuose vyrai neblogai pasiunčia arba pasako …………….

Ačiū Jums :)“

Audra T.

„Esu „pagyvenusio“ PEUGEOT 406 šeimininkė, vairuoju (net baisu pasakyti) jau 25-erius metus ir „suvažinėjau“ jau ne vieną automobilį (tfu-tfu-tfu sėkmingai 🙂 ), tad ir apie automobilį (ne gėda pasakyti) išmanau gana nemažai. Liūdniausia, kad daugelyje autoservisų į mane bandoma žiūrėti tiesiog kaip į nieko neišmanančią moteriškę ir, tikra tiesa, nepasigėdija papasakoti „pasakų“ apie automobilį ir jo gedimus, o dar liūdniau, kad paprašoma atlyginimo už darbą (paslaugas) tokio, kad net juokas nebeima. Tai va, čia, „AUTOMEISTRAS“ niekada nebandė užkalbėti dantų, įsiūlyti nereikalingų paslaugų, paimti „nesveiko“ užmokesčio. Beje, vyrukai dirba itin greitai, gerai (labai 🙂 ) ir nebrangiai. Važiuokit čia ir nesigailėsite 🙂 + taiko nuolaidas! :)“

Lijana S.

Print Friendly
Susidomėjote? Kilo klausimų? SKAMBINKITE DABAR IR MES JUMS PADĖSIME!

+370 656 01 507