SUZUKI Way Of Life

SUZUKI Way Of Life

Filialai

Automeistras Kaliningrade

Sėkmės istorijos

Klientų atsiliepimai apie mus (atsiliepimų originalai saugomi AUTOMEISTRAS archyve):

—————————————

“Šiais metais 2014 vasario 10 d. užvažiavusį į SUZUKI autoservisą su savo mašinos problemomis labai buvau maloniai sutikta, mašiniuką priėmė iš karto, o jau vakare galėjau kelionę tęsti toliau. Esu labai dėkinga autoserviso visiems darbuotojams už malonų ir greitą aptarnavimą. Malonu sutikti žmones išmanančius savo darbą. Daugiau tokių servisų. Su pagarba,”

A.Ž.

—————————————

“Atvykau su VOLVO S60. Problemos buvo su žvakėm. Rekomendavo bendradarbis ir visai nesigailiu. Neprailgo laukti, šaunus aptarnavimas. Turėčiau grįžti čia, jei bus bėdų.”

Toma S.

—————————————

“Atvažiavau su FORD FOCUS automobiliu, tai ką reikėjo sutvarkė labai greitai. Džiaugiuosi darbo rezultatais. Atvažiuosiu esant reikalui tik čia.”

Aistė Š.

—————————————

“Tvarkytas Peugeot 607. Bendravimas detalus, prieš kiekvieną tvarkomą problemą detaliai paaiškinama situacija ir pasiūlomi galimi variantai. Atvažiavau rekomenduotas draugų.”

Laimonas Ž.

—————————————

“Atvažiavau 2013.12.14 d. į AUTOMEISTRO servisą dėl priekinės šakės šarnyro pakeitimo mašinai Nisan Almero Tino.
Čia vietoje pakeitė šarnyrus, atliko ratų suvedimą. Nereikėjo po miestą važiuoti ieškoti detalių ir, svarbiausia, kad šiandien šeštadienis!
Todėl dėkoju „AUTOMEISTRAS“ vyrams, kad greitai ir gerai atliko savo darbą.”

Kazimieras J.

—————————————

“Sugriuvus mašinai, paskambinau savo draugui, kuris rekomendavo Jūsų servisą. Likau labai patenkintas operatyvumu, geru, maloniu aptarnavimu. Ir jeigu reiktų dar kartą atvažiuoti ar rekomenduoti, rekomenduočiau tik Jūsų servisą, t.y. AUTOMEISTRAS. Ford Transit. Ačiū!”

Klientas

—————————————

“Atvažiavau su BW 530. Reikėjo važiuoklės remonto ir suvedimo. Įmonės darbuotojai operatyviai sutiko padėti ir reikiamus darbus atliko greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą. Darbai kainavo 4 kartus pigiau, nei BMW servise. „AUTOMEISTRAS“ rekomendavo brolis. Ačiū AUTOMEISTRAS komandai.”

Tomas Š.

—————————————

“Atvykę į AUTOEISTRAS likome patenkinti vyrų darbštumu, sugebėjimu greitai ir operatyviai reaguoti į darbą. Šį servisą rekomendavo pažįstamas. Likome patenkinti, rekomenduosime ir draugams.”

Vida G.

—————————————

“Labai dėkingas už greitą suremontuota mašinas. Jau antras kartas tenka kreiptis ir visada greitai ir kokybiškas aptarnavimas. Šį karta buvo gedimas neveikė apsukimų rodiklis (tachometras) ir tepalo parodymai.”

Petras M.

—————————————

“Atvažiavau su AUDI TT. Lankausi jau ne pirmą kartą. Aptarnavimas super! Gedimai pašalinti greitai. Sėdi ir toliau važiuoji.”

Rita

—————————————

“Puikiai atliktas darbas, dėmėsis klientui, gera nuotaika, konkurencingos kainos. Servisu labai patenkintas – būtinai rekomenduosiu draugams.”

Viktor S.

—————————————

“Taisiau Ford fokusa. Lankiausi jau trečia kartą. Aptarnavimo kokybe ir remonto laiku esu patenkintas.”

Alvydas

—————————————

“Prieš kiekvieną žiemą, keičiant padangas, pasitikrinu važiuoklę. Keli smulkūs patvarkymai ir automobilis be vargo praeina techninę apžiūrą. Reiškia patvarko tai, ką reikia, o ne „Iš lempos“.”

Vilius P.

—————————————

“Atvažiavau su OPEL VECTRA B. Problema buvo kad važiuojant užgesdavo. Pamačiau reklama internete ir atvažiavau į AUTOMEISTRĄ. Aptarnavimas malonus, darbą atliko greitai. Nusiskundimu neturiu.”

Klientas

—————————————

“Atvažiavau su Chrysler TC. Jau daug metu esu AUTOMEISTRAS klientas ir kaip visada buvo sutikti aukštam lygi. Visi mano pageidavimai buvo išklausyti ir darbai padaryti. Esu viskuo patenkintas ir visi šios komandos nariai toliau ir teiktu savo darbą (aukštam lygi).”

Artiom R.

—————————————

“Jau nebe pirmą kartą lankiausi šiame autoservise, malonus aptarnavimas, gera darbų kokybės. Ačiū, kad rūpinatės mūsų automobiliai…”

Donatas Paškauskas

—————————————

“Sugedus mašinai „Pasatas“ kreipiausi į AUTOMEISTRAS. Maloniai visad priima ir operatyviai greitai pašalina gedimus.

Linkiu kolektyvui ir toliau taip aptarnauti žmonės.”

Roberta B.

—————————————

“Klaipėdoje būnu karta per metus ir važiuodamas prapuolę stabdžiai, užsukau į arčiausia dirbtuve. Ir aš labai patenkintas, kad man sutvarkę gedimą per 1 valandą. Masina MB170”

Viktoras iš Mažeikių

—————————————

“RENAULT Trafic atveže į servisą „AUTOMEISTRAS“. Pamanėme, kad reikės ilgokai laukti, kol jį sutvarkys, tačiau kelių valandų bėgyje sulaukėme skambučio, kad automobilis jau sutvarkytas. Išties džiugu, tai nesukėlė jokių nepatogumų.”

Egidijus R.

—————————————

“Tikrinau važiuoklę AUDI A4. Labai išsamiai apibūdino problemas. Ko nerado nei Salorinas, nei Eoltas servisai. Servisą rekomendavo mano meistras.”

Vytautas G.

—————————————

“Turiu problemų su PEUGEOT 406 važiuoklės problemų, norėdamas sužinoti kokios problemas turiu. Atvykęs į „AUTOMEISTRAS“ patikrino visą automobilį, pasakė visas problemas, kainas detalių ir maloniai bendravo, buvau labai patenkintas ir paliko gerą įspūdį. Rekomenduosiu šį autoservisą kitiems.”

Klientas

—————————————

“Draugės Audi TT turėjo bėdą su kiauru radiatoriumi. Atvežus pas „Automeistras“ tvarkyti „bėdas“ keičiant radiatorių rasta „papildomų bėdų“, kurias išsprendė „Automeistras“ kolektyvas.

–         Geras aptarnavimas

–         Žmogiškas bendravimas

–         Nereikti laukti eilėje.

Puikus pasirinkimas automobilio tvarkymui ir problemų diagnozavimui.”

Artūras

—————————————

“Atvažiavau čia, nes mamos mašina visada taisoma būtent čia. Greita ir nebrangu.”

Vlad K.

—————————————

“Dėkojų „Automeistras“ kolektyvui už automašinos Ford Focus greitą ir kokybišką suremontavimą.”

Adolfas

—————————————

“Atvažiavau kaip su traktoriumi su VW Paesat automobiliu. UAB „AUTOMEISTRAS“ darbuotojai labai maloniai priėmė mano užsakymą ir tvarkingai sutvarkė automobilį. Jų dėka galiu vairuoti Passatą kaip automobilį, o nebe kaip tanką. Dėkui jiems ir aišku už normalią kainą. Ačiū didelis.”

Aurimas B.

—————————————

“Remontuoju savo automobilį Automeistras servise, nes jie kaimynai kuriais pasitikiu ir kurie padeda nutikus bėdai. Ačiū Jums!”

Evaldas J.

—————————————

“Turiu mašiną BMW, grįžau į Lietuvą paruošti mašiną techninei apžiūrai, mano švogeris  rekomendavo apsilankyti UAB „Automeistras“ servise. Atvykau į minėta vietą ir labai patiko, kad išklausė gedimus ir priėmė tą pačią minutę remontui, ta pačią dieną sutaisė. Atvyksiu ir kitą kartą, geras servisas, malonus aptarnaujantis personalas.”

Saulius O.

—————————————

“Pasirinkau Automeistro paslaugas norėdamas užtikrinti, kad darbai bus atlikti greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Šį kartą keitėm mašinos alyvą ir tikrai esu patenkintas greitu Automeistro darbuotojų darbu. Ačiū!”

Paulius L.

—————————————

“Turiu VW Golf, remontui atvežiau pas jus, nes girdėjau geras rekomendacijas. Esu patenkintas aptarnavimo kultūra, remonto kokybe, greičiu, darbuotojų dalykiškumu ir pareigingumu.

Ačiū ir sėkmės darbuose!”

Loreta J.

—————————————

“Vairuoju Mazda 323. Atvykau į AUTOMEISRĄ, nes esame nuolatiniai klientai. Puikus aptarnavimas, draugiškas kolektyvas.”

Kristina R.

—————————————

“Patinka greitas ir geras aptarnavimas. Džiausiuosi kad yra toks mašinų aptarnavimo servisas. Tai palengvina mums kaip verslininkams darbą. Ačiū Jums”

Klientas

—————————————

“Labai malonus, greitas ir objektyvus aptarnavimas. Buvo pasiūlyti patys optimaliausi sprendimai ir mums prieinamą kainą. Iškilus problemoms ir ateityje kreipsimės į šį puikų personalą, bei savo vertę išlaikančią įmonę. Sėkmės!”

Edita K.

—————————————

“Turiu mašina HONDA CIVIC. Jau antri metai naudojuosi Jūsų autoserviso paslaugomis: keičiau tepalus, teko atlikti kitus smulkius remonto darbus. Aptarnavimu esu patenkintas: greitas, malonus aptarnavimas, suprantami atsakymai į klausimus, menkai suprantančiai moteriškei apie mašinas. Ačiū. Užsuksiu dar kartą.”

Klientė

—————————————

“Vairuoju MB E220 modelį. Prieš tai, turėjau dar tris MB. Geriausia mašina, mano nuomone. Jau su kelinta mašina dėl remonto kreipiausi į AUTOMEISTRAS remontininkus. Greitai ir kokybiškai atliekamas remontas. Dėkoju Automeistras darbuotojams.”

Andrius G.

—————————————

“Remontavausi mašiną Nissan Almeda 2000m. Remontavo važiuoklę. Darbus atliko kaip ir žadėjo laiku. Apie AUTOMEISTRA sužinojau iš giminių, kurie ir rekomendavo šį autoservisą, nes juos dar nenuvylė atliekamos remonto paslaugos, šiame autoservise.”

Tadas

—————————————

“Turiu mašinėlę Mazda 323F buvo jūsų palikta skrajutė pašto dėžutėje, o šiandien truputi ji sustreikavo (mašiniukas). Todėl ir užsukome pas jus. Su klientais bendravimas padarė neblogą  įspūdį. Pati salė klientam galėtų būti truputi didesnė. O darbuotojams palinkėsiu sėkmės.”

Violeta

—————————————

“Nuo kada nepamenu, bet l. senai lankomės AUTOMEISTRE. Prisirašę, kaip pas  šeimos gydytoją. Esam patenkinti kolektyvo darbu. 3 šeimos automobiliai tvarkomi tik pas jus. Atvykus bet kada ir bet kokiu klausimu, problema, sprendimas visada randamas. Ačiū už suteikiamos itin kokybiškas paslaugas. Kolektyvas aukšto meninio lygio!”

Jūratė E.

—————————————

“Sugedo mano automobilis, tad teko kreiptis pagalbos. Pasirinkau Jūsų įmonę ir savo RENAULT Megane patikėjau jos darbuotojams. Sugedo turbina, tiksliau tikriausiai reikia sakyti susidėvėjo, todėl dingo trauka ir leido juodus dūmus (čia moteriškas aprašymas) 🙂 Jūsų vyrukai nustatė gedimą ir jo priežastis, maloniai aptarnavo ir tikiuosi gerai sutvarkę (pasakysiu, kai pavažinėsiu). Rinksiuosi Jus ir kitą kartą, nes pasirodėte profesionaliai.”

Reda J.

—————————————

““Automeistre“ lankiausi pirmą kartą, rekomendaciją gavau iš pažystamų. Nusivilti neteko, likau patenkintas darbo greičiu ir kokybe.”

Donatas J.

—————————————

“Dėkinga už malonų aptarnavimą. Atostogaujant Klaipėdoje, sugedus automobiliui, operatyviai buvo suteikta pagalba. Darbuotojai atidžiai pakomentavo ir kitais automobilio klausimais. Bendravimas mandagus, nuoširdus. Suteikta rekomendacijų dėl automobilio eksploatacijos.”

Rasa D.

—————————————

“AUTOMEISTRAS autoservisas išsprendė mano mašinos problema labai greitai ir pigiai. Jie patys surado reikalingas detales ir viska puikiai sutvarkė. Labai geras autoservisas.”

Aleksandr K.

—————————————

“VW New Beetle atliko ratų geometriją. Tikiuosi gerai 🙂 Aptarnavimas puikus!”

Simoa L.

—————————————

“Kadangi automobilį norėjome susitvarkyti greitai ir palankiomis kainomis, esame labai patenkinti AUTOMEISTRAS komandos darbu. Be to, maloniai aptarnavę darbuotojai pasiūlė įsigyti nuolaidų kortelę. Rodydami tokį lojalumą su klientais, darbuotojai paliko gerą įspūdį. Manome, kad čia dar sugrįšime.”

Opel Vectra vairuotojai 🙂

—————————————

“Įmonė iš ties dirba greitai ir patikimai. Jau taisomas ne pirmas automobilis ne tik pačio, bet rekomenduoju draugams, bei šeimos nariams. Kurie taip pat neturi jokių nusiskundimų. Ar audi A6 prieš metus tvarkė ar šiuo metu MINI cooper. Savo darbą atliko iš ties gerai. Net peugeot taisytas prieš kelis mėnesius ir tuo likau patenkintas. Kadangi net Pugeot centre to nesugebėjo sutvarkyti.”

Aurimas

—————————————

“Turiu HONDA CR-V 2008 m. Atvykau į AUTOMEISTRĄ atlikti automobilio techninę būklę. Atliktais darbais likau patenkintas.”

Arnoldas Armonaitis

—————————————

“Turiu VW Paesat 1992m. Pagal metus automobilis dažnai sulaukia įvairių gedimų. Ir šiandien turėjo galinių ratų guolių defektą, kuri AUTOMEISTRAS pašalino greitai ir kokybiškai. Maža to, darbai buvo užbaigti jau pasibaigus darbo dienai. Didelis ačiū už supratimą.”

Audrys V.

—————————————

“Darbai atlikti per 1 dieną, dalis darbų atlikta po darbo dienos 18 val. Aptarnavimas geras. Patiko. Kokybė gera.”

Jurij T.

—————————————

“Turiu 2 automobilius: Citroen C5 ir VW Tuareg. Jau ilgą laiką automobilis aptarnauja UAB „AUTOMEISTRAS“ darbuotojai. Esu visiškai patenkinta aptarnavimo kokybe ir terminais. Darbuotojai yra malonūs, paslaugūs. Tikrai nežadu keisti aptarnaujančios įmonės.”

Olesia D., UAB „Danės perlas“

—————————————

“Aptarnavimas puikus, gedimai ir taisymo būdai išaiškinami puikiai. Galiu pasitikėti. Mano automobilis CITROEN ZX. Tech. apžiūra manau praeisiu be rūpesčių.”

Klientė

—————————————

“Labai buvau patenkinta ir nustebinta kai vienam iš darbuotojų paskambinus žmogus kalbėjo labai ramiai nors pačiai emocijos virė. 🙂  Reikėjo greitai mašinos, tad darbuotojas buvo labai ramus ir be jokio streso nuramino, kad viskas bus gerai. Mane kaip moterį nustebino, dažniausiai kituose servisuose vyrai neblogai pasiunčia arba pasako …………….

Ačiū Jums 🙂 “

Audra T.

—————————————

“Pasirinkau Jūsų autoservisą dėl draugų rekomendacijų. Aptarnavimas patinka, nes žmonės atlieka savo darbą kvalifikuotai, yra tinkamas darbo pasidalinimas ir manau siekiama optimalaus rezultato tiek klientui tiek pačiam autoservisui.”

Robertas A.

—————————————

“Jūsų autoserviso darbu esu patenkintas. Mano automobilio gedimas buvo: kairės pusės „granatos“ traškėjimas. Pakeitė greitai, gavau išsamios informacijos apie gedimą. Maloniai ir mandagiai aptarnavo priėmėjas. Ačiū!”

M.R.

—————————————

“Turiu Peugeot 406. Iškilo problemų su stabdžiai. Sutvarkė labai greitai. Aptarnavimas aukštas. Malonus bendravimas.”

Virginija N.

—————————————

“Turiu Opel Astra. Tenka remontuoti ir dažnai kreipiuosi į šitą autoservisą. Darbus atlieka greitai ir gerai. Patogi vieta, kadangi arti dirbu. Paslaugūs meistrai, kada atvažiuoji, visada iškarto priima. Ačiū už gerai atliktą darbą ir greitą aptarnavimą.”

Regina T.

—————————————

“Tvarkau automobili Jūsų servise ne pirmą kartą. Aptarnavimas geras, priėmėjai visada malonus, gera atmosfera. Paslaugos atlieka pikiai, visada yra bet kokių atsarginių dalių.”

Nela F.

—————————————

“Netikėtai pastebėję nuleistą padangą, apžiūrėję pastebėjome varštą. Užsukome į netoliese esantį AUTOMEISTRAS servisą. Gavo greitą ir kvalifikuotą pagalbą. Aptarnavimas labai geras ir greitas. Likome patenkinti.”

UAB Būsto sistema

—————————————

“Volvo c70 1999m. 142kw 2.5T. Problema: nusikreipę priekiniai stabdžių diskai ir ūžiantys priekiniai guoliai. Problemos išspręstos operatyvia, nuolat informuojant ir pritaikyta nuolaida. Paslaugom patenkintas. Automobilis retas, dalys retos, tačiau Jūsų servise viskas buvo pakeista per dieną.”

Augustinas Š.

—————————————

“Automobilis MB E klasės, pilnas važiuoklės remontas + variklio purkštuko remontas + TP. TP praeita, Kompanija gera tai, kad atlieka visus darbus nuo – iki, nereikia važinėti į kitas.”

Ramūnas P.

—————————————

“Pradėjo ūžt priekinės rato guolis. Atsikreipiau į AUTOMEISTRAS servisą. Pakeičia guoli greitai ir kokybiškai. Aš pastovus klientas AUTOMEISTRAS serviso aptarnavimui patenkintas. Vėlavau paimti mašiną po remonto, darbuotojai palauke iki 18:30 val.”

Vladimir K.

—————————————

“Mašinai buvo atliktas tikrinimas prieš pirkimą, visi darbai atlikti greitai ir kokybiškai. Rado visokiu gedimu ir trukumu, kai kitas servisas kuriame irgi buvo tikrinta nieko nerado. Serviso darbu labai patenkintas.”

Valentin Z.

—————————————

“Mašina Opel Zafira, kur negalėjau išsukti uždėjimo žvakės. Kreipiausi čia ir esu dėkingas už labai greitą ir kokybišką aptarnavimą.”

Su pagarba, Juozapas A.

—————————————

“Esame palangiškiai. Ne visada galime naudotis būtent Jūsų įmonės paslaugomis. Patinka kokybė ir bendra važiuoklės diagnostika.

Esant galimybei Klaipėdoje taisome mašina (-s) tik AUTOMEISTRO įmonėje. Kitur nebevažiuojame. Mūsų autoparke yra 3 automobiliai.”

Irina K.

—————————————

“Turiu Ford Mondeo, labai patenkintas. Padare tvarkingai ir greitai. Esu viskuo patenkintas, priėmėjui, meistrams tariu ačiū. Gavau net ir dovanėlę.”

Klientas

—————————————

“Tvarkyta mašina FORD GALAXY. Puikiai atlikta diagnostika, pasiūlymai ką galima atlikti pigiau. Malonus aptarnavimas, aiškiai išdėstytos problemos ir dar dovanos 🙂 Ačiū visam kolektyvui už puikų ir malonų aptarnavimą! :)”

Kristina K.

—————————————

“Važiuoju automobiliu Audi A-4. Atliekant teh. Apžiūrą atsirado kai kurių gedimų. Kreipiausi dėl remonto į „AUTOMEISTRAS“ specialistus. Darbu esu patenkintas. Ir ateityje naudosiuos jūsų paslaugomis. Su pagarba,”

Vytautas V.

—————————————

“Turiu automobili Peugeot 807, gyvenu Nidoje. Teko važiuoti į Klaipėda darbo reikalais, nutiko bėda – truko generatoriaus dirželis ir jo įtempėjas. Gerai, kad prisiminiau iš reklamos apie „AUTOMEISTRĄ“. Atvykau, priėmime maloniai ir kas nustebino sutvarkė greitai. Dėkoju priėmėjui. Tikrai jei reikės, atvyksiu vėl.”

Ričardas

—————————————

“Turiu Volvo s80 mašiną, atsitiko bėda ir tuoj gavau pagalbą. Priėmime pasakė per kiek laiko bus atliktas remontas. Taip ir padarė. Esu labai patenkinta. Kainos ne didesnės, kaip kitose autoservisuose. Dėkoju.”

Klientė

—————————————

“Pastoviai naudojuosi „AUTOMEISTRAS“ paslaugomis. Atliktų darų kokybę esu patenkintas. Paskutiniu metu turiu Opel Zafyra, kurioje paskutiniu metu pradėjo lašėti skystis iš vairo kolonėlės. Remonto darbai atlikti kokybiškai ir per trumpą laiką.”

Jonas T.

—————————————

“Restauruotos detalės laiko puikiai. Su restauruotais sailentblokais nukeliavau iki Viduržiemio jūros ir atgal (Ford Cougas). Laiko iki šiol (3 metai). Dabar atsiimu Nissan Pathfinder. Tikiuosi laikys taip pat.”

Roman Š.

—————————————

“Maloniai nustebino požiūris į klientą – epizodiškai suteikiamos nemokamos paslaugos (paskutinį kartą važiuoklės patikra) skatina naudotis būtent šio serviso paslaugomis. Džiugina, kad norimas dalis galima nusipirkti „čia ir dabar“, kvalifikuoti pačių serviso dirbtuvių darbuotojai bei personalas priimant/išduodant automobilį.”

Narūnas S.

—————————————

“Esu patenkintas „AUTOMEISTRAS“ aptarnavimu ir kokybe. Džiugina dėmesys klientui po remonto, kai paskambinama ir pasidominama ar atlikti darbai yra kokybiški, neatsirado bėdų. Esu naujas klientas, tad kol kas ypatingų priekaištų neturiu. Tikiu, kad ir ateiti jokių bėdų nekils. Sėkmės!”

Mindaugas “Skinija”

—————————————

“Turiu RENAULT Scenic mašina, atvažiavau, kad man patikrintu pavarų dėžę, nes važiuojant girdėjosi keistas ūžęsis perjungiant bėgius. Galvojau, kad reikės išsiskirti su mašina visam savaitgaliui, nes buvo penktadienis. Bet mano džiaugsmu, pasirodė, kad po valandos mašina jau buvo sutvarkyta. Buvau maloniai nustebinta. Labai malonus personalo darbuotojai. Atvažiuosiu čia dar, tai tikrai.”

Alina

—————————————

“AUTOMEISTRAS, meistrais esu patenkintas, nes pasižymi punktualumu ir atliekamų darbų kokybę. Su pagarba UAB „Archiprojektas“.”

Direktorius Saulius K.

—————————————

“Greitas, patikimas, kokybiškas automobilio remontas. Malonus ir draugiškas kolektyvas. Atliktų darbų kokybė atitinka kainos santykį.”

Brigita D.

—————————————

“Esu maloniai nustebintas tiek techninio personalo tiek ir meistrų darbu. Labai kultūringas ir kokybiškas darbas. Visi buvo labai paslaugus. Ateityje ir tolau naudosiuosi šio autoserviso paslaugomis.”

Saulius A.

—————————————

“Esu patenkinta serviso aptarnavimu, dirba malonus specialistai, mandagus. Priimamajame yra vėsu. Atlikti darbai aukštos kokybės, kol kas jokiu nusiskundimų neturėjau ir neturiu. Esu viskuo patenkinta. Darbai atliekami labai gerai ir už priimtina kainą.”

Natalija G.

—————————————

“Aš Janina M. klientė, esu labai dėkinga AUTOMEISTRAS – automobilių remonto meistrui, už rūpestingą, klientų priėmimą ir dėmesingą darbų atlikimą. Taip pat dėkinga remontininkui Alvydui už darbštumą ir teisingą darbų atlikimą. Tikiu, dabar galėsiu saugiai važinėti.”

Janina M.

—————————————

“UAB „Endemik“ Klaipėdos filialo automobilis Toyota Yaris netikėtai išėjo iš rikiuotės. AUTOMEISTRAS darbuotojai itin  operatyviai pagelbėjo ir suremontavo. Ačiū už operatyvumą ir dėmesingumą.”

Violeta K.

—————————————

“Ačiū meistrams, kad patarė geriau restauruoti antgalius, negu pirkti naujus ir pasiūlė gerą garantiją.”

Artūras P.

—————————————

“We have problem with front whells of our Renault kangoo car. We were looking for help in fast time. AUTOMEISTRAS SUZUKI gives us fast diagnose of situation and they repair our car during one day (next to diagnose). Thank you.”

Dorota G.

—————————————

“Sunkiai užvesdavau savo „Opel Zafirą“. Firma „AUTOMEISTRAS“ ir meistras per kelias valandas atliko kompiuterinę diagnostiką, ištrynė automobilio kompiuterio klaidas, pakeitė visas 4 žvakes. Noriu padėkoti firmai ir asmeniškai meistrui Irmantui S. už greitai ir kokybiškai suremontuotą automobilį ir informatyvų bei malonų bendravimą.”

Algis Jonas L.

—————————————

“Apie šį autoservisą esu geros nuomonės. Man reikėjo savaitgalį pasikeisti priekinį guolį, aš paskambinau ir mane iškart šiltai ir maloniai priėmė dirbantys darbuotojai. Padarė automobilio diagnostiką ir patarė ką ateitį būtų galima sutvarkyti, kad automobilis būtų techniškai tvarkingas.”

Aivaras S.

—————————————

“Mano automobilis KIA CARENS. Man parekomendavo šį servisą. Esu patenkintas aptarnavimu ir atliktais darbais.”

Stasys K.

—————————————

“Honda Civik 1996 m. važiuoja dar labai gerai ir tai „AUTOMEISTRO“ meistrų stropumo, darbštumo dėka. Labai dėkinga meistrui  ir priėmėjui už atsakingai ir greitai priimtus sprendimus, šalinant iškilusius gedimus.”

P.M.

* * * * * * * * * * * *

“Atvykau patikrinti ratų suvedimą. Meistras patarę pirma patikrinti važiuoklę, ar nėra gedimu. Patikrinus rasti gedimai, jie paaiškinti, pasakyta kiek kainuos remontas. Kitą diena atvyksiu remontui. Pasitikiu Automeistru.”
Viljamas Ž.

 

* * * * * * * * * * * *

“Netikėtai patekau į nemalonią situaciją vienoje iš judriausių Klaipėdos sankryžų, kai mano automobilis staiga užgeso ir nebeužsivedė. Draugų pagalbą iš vietos pajudėjau. Sekančią dieną kreipiausi į UAB AUTOMEISTRAS darbuotojus. Tai buvo penktadienis, automobilis man buvo reikalingas sekančiai dienai. UAB AUTOMEISTRAS darbuotojai tą patį penktadienį atliko diagnostiką ir pašalino gedimus. Ačiū Ženiai už greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą.”
Ona P.

* * * * * * * * * * * *

“Esu „pagyvenusio“ PEUGEOT 406 šeimininkė, vairuoju (net baisu pasakyti) jau 25-erius metus ir „suvažinėjau“ jau ne vieną automobilį (tfu-tfu-tfu sėkmingai 🙂 ), tad ir apie automobilį (ne gėda pasakyti) išmanau gana nemažai. Liūdniausia, kad daugelyje autoservisų į mane bandoma žiūrėti tiesiog kaip į nieko neišmanančią moteriškę ir, tikra tiesa, nepasigėdija papasakoti „pasakų“ apie automobilį ir jo gedimus, o dar liūdniau, kad paprašoma atlyginimo už darbą (paslaugas) tokio, kad net juokas nebeima. Tai va, čia, „AUTOMEISTRAS“ niekada nebandė užkalbėti dantų, įsiūlyti nereikalingų paslaugų, paimti „nesveiko“ užmokesčio. Beje, vyrukai dirba itin greitai, gerai (labai 🙂 ) ir nebrangiai. Važiuokit čia ir nesigailėsit 🙂 + taiko nuolaidas! :)”
Lijana S.

* * * * * * * * * * * *

“Tikrinau savo mašinos važiuoklę, laisvo laiko metu kai tikrino mašinos važiuoklė buvome pavaišinti kavą. Patikrinimas vyko aukštame lygyje, autoserviso kolektyvas bendrauja labai atvirai ir profesionaliai. Aptarnavimu esu labai patenkintas. Jokiame kitame Klaipėdos servise nesu to sutikės. Pasijaučiau kaip Mersedes Benz – Hamburgo autosalone.”
Klientas

* * * * * * * * * * * *

“Atvažiuojant remontuoti automobilį, visada patikrina visą automobilio būklę, todėl visada esu tikras, kad automobilis iš dirbtuvių visada išvažiuoja tvarkingas.”
Artūr M.

* * * * * * * * * * * *

“Automobiliui sugedus aš kreipiausi į autoservisą „Automeistras“ Birutės g.14 ir  pasakiau kokia yra problema ir kad automobilis nevažiuoja, mane paslaugiai išklausę. Su įmonės automobiliu nuvažiavo pas mane į namus ir užvedę automobilį. Nuvežė į servisą, kur greitai buvo atliktas remontas. Aš esu dėkingas už malonu sutikimą ir mandagų aptarnavimą. Sėkmės Jums.”
Klientas

* * * * * * * * * * * *

“„Automestras“ vertinu už tai, kad dirba profesionaliai, pasiūlo įvairius variantus ir atvirai apibūdina padėtį. Dirba operatyviai, negaliu sugalvoti kokių priekaištų darbui ar jo kokybei. Esu patenkintas, kad gali suremontuoti detales – nebūtina pirkti naujų.”
Robertas

* * * * * * * * * * * *

“Turiu nuoširdžiai pagirti Automeistro kolektyvą. Malonus priėmimas, supratingumas, greitas aptarnavimas ir remontas. Nepriekaištinga kokybė. Rekomenduoju visiems !!! A+ + + + +”
Artūras

* * * * * * * * * * * *

“Visada malonu atvažiuoti remontuotis, kadangi visuomet priima nurodytu laiku ir padaro laiku remontą. Linkiu ir toliau taip dirbti visam automeistro kolektyvui.”
Romualdas

* * * * * * * * * * * *

“Šį autoservisą renkuosi, nes pirmą kartą pasinaudojus Jūsų paslaugomis, labai patiko aptarnaujantis personalas, automobilio remonto kokybe tikrai likau patenkintas, beje meistrai irgi malonūs, nes dirbdami randa laiko papasakoti ką daro, pasakoja kas blogai automobiliui. AČIŪ AUTOMEISTRO KOLEKTYVUI”
UAB “AUTOMEISTRAS” klientas

* * * * * * * * * * * *

“Esu maloniai nustebinta maloniu aptarnavimu. Viskas atlikta operatyviai ir su dideliu dėmesiu klientui. Tikrai tapsite pirmaujančia šios srities įmone ir manau ne tik Klaipėdoje. Dėkinga už malonų aptarnavimą ir dėmesį meistrui Vidmantui. Linkiu sėkmės.”
A. Balsienė

* * * * * * * * * * * *

“UAB “AUTOMEISRAS” paslaugas renkuosi todėl, kad čia malonus ir geras aptarnavimas. Labai malonios administratorės. Patikimas ir greitas automobilio remontas.”
UAB Redo

* * * * * * * * * * * *

“Ačiū Automeistro meistrams, žmonės dirba savo darbą kuri tikrai išmano. Labai malonus priėmimas.”
P. Mėčius

* * * * * * * * * * * *

“Laiku sutvarkote, kokybiškai, priimtinom kainom. Malonus aptarnavimas!”
A. Pipiras

* * * * * * * * * * * *

“Atvažiuoju antrą kartą, bet esu patenkinta darbu. Vyrai dėmesingi, viską gerai išaiškina ir gerai suremontuoja.”
K. Kniukstienė

____________________________________________________________________

ATVYKITE ŠIANDIEN IR MES JUMS PADĖSIME !!!

Print Friendly
Susidomėjote? Kilo klausimų? SKAMBINKITE DABAR IR MES JUMS PADĖSIME!

+370 656 01 507