SUZUKI Way Of Life

SUZUKI Way Of Life

Filialai

Automeistras Kaliningrade

RESTAURACIJA

Saugi kelionė už mažesnę kainą!

Tie kas vairuoja Audi ir Volkswagen automobilius žino kad priekinė pakaba yra „daugiasvirtė“. Šią pakabą naudojančio automobilio  priekinėje dalyje kiekvienoje pusėje yra po keturias šakes kurios turi sailentblokus ir šarnyrus gamykloje įlietus į aliuminio lydinio šakę, vairo traukės antgaliuką ir stabilizatoriaus „ausį“.

Dėl šios priežasties keičiant šarnyrus privaloma keisti visas šakes, kurios senesniuose automobiliuose dėl duobėtų kelių ypač dažnai ima klibėti. Daug šakių priekyje = daug išlaidų pakabos remontui.

Kiekvienam aktualu remonto išlaidas sumažinti iki minimalios sumos, ypač jei kokybė nuo to nenukenčia. Tam yra tobulas vaistas –  aliuminio lydinio šakių, šarnyrų restauravimas.

Restauracija ne tik padeda sutaupyti iki 50 proc. originalios (tiesiai iš gamintojo pirktos) detalės kainos, tačiau  AUTOMEISTRE daugiau negu 20 metų tobulinta restauravimo technika leidžia suteikti net ILGESNĘ garantiją*, nei suteiktų GAMINTOJAS analogiškai naujai detalei! (*12 mėn. arba 30 000 km).

Restauracija SUMAZINTAS 2013.11

Klientų atsiliepimai apie mus:

“Atvažiavau  ryte su mašina Mazda 626. Mašina 15 metų senumo, pati apie mašina supratimo turiu

Kas man atrodė važiuojant nekaip.

Mašiną apžiūrėjo, informavo kokios problemos, ką reikia pakeisti – aš sutikau. Esu labai patenkinta operatyvumu, profesionalumu, mandagumu. Meistrų darbą, aptarnavimą, komunikabilumą vertinų 10 balų. Ačiū!”

Albina

“Restauruotos detalės laiko puikiai. Su restauruotais sailentblokais nukeliavau iki Viduržiemio jūros ir atgal (Ford Cougas). Laiko iki šiol (3 metai) <…>.”

Roman Š.

Print Friendly
Susidomėjote? Kilo klausimų? SKAMBINKITE DABAR IR MES JUMS PADĖSIME!

+370 656 01 507