SUZUKI Way Of Life

SUZUKI Way Of Life

Filialai

Automeistras Kaliningrade

Kuro filtro keitimas

kuro filtrasŠiuolaikiniuose vidaus degimo varikliuose naudojamiems degalams taikomi labai aukšti kokybės reikalavimai, tačiau dėl degalų sąlyčio su oru, maitinimo sistemos dalių dilimo ir dar kai kurių veiksnių atsiranda mechaninių dalelių, vandens ir kitų nepageidaujamų priemaišų. Degalai į degiojo mišinio ruošimo zoną turi patekti kuo švaresni, todėl tam tikslui įrengiami degalų valymo ir filtravimo įrenginiai.

Pirmiausia degalus valo sietelis, esantis bako degalų siurbimo vamzdelyje. Atskiras akyto kartono degalų filtras dažniausiai įrengiamas prie bako. Į variklius, turinčius degalų įpurškimo sistemą, mechaninių dalelių, patenkančių į cilindrą, skersmuo negali viršyti 0,01 mm, todėl dažnai įrengiami du arba daugiau degalų filtrų.

Remonto darbai

Kuro filtro keitimas Nuo 15 Lt

 Norite pasikeisti kuro filtrą?

Skambinkite jau DABAR! +370 656 01 507

_____________________________________________________________________________
Šaltinis: automobiliuremontas.lt
_____________________________________________________________________________

Klientų atsiliepimai apie mus:

“Netikėtai patekau į nemalonią situaciją vienoje iš judriausių Klaipėdos sankryžų, kai mano automobilis staiga užgeso ir nebeužsivedė. Draugų pagalbą iš vietos pajudėjau. Sekančią dieną kreipiausi į UAB AUTOMEISTRAS darbuotojus. Tai buvo penktadienis, automobilis man buvo reikalingas sekančiai dienai. UAB AUTOMEISTRAS darbuotojai tą patį penktadienį atliko diagnostiką ir pašalino gedimus. Ačiū Ženiai už greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą.”

Ona P., 2013-01-05

“Vairuoju Scenika Smarkiai bildėjo. Kreipiausi pas meistrus pagalbos. Meistrai automobilį sutvarkė kokybiškai ir kas svarbu greitai. Dabar vėl galiu saugiai važinėti. Sėkmės meistrai Jūsų darbuose.”

Kazys G., 2012-11-15

Print Friendly
Susidomėjote? Kilo klausimų? SKAMBINKITE DABAR IR MES JUMS PADĖSIME!

+370 656 01 507