SUZUKI Way Of Life

SUZUKI Way Of Life

Filialai

Automeistras Kaliningrade

LOJALUMO KORTELĖ

Nuo šiol sutaupykite dar daugiau. Tapkite UAB „AUTOMEISTRAS“ nuolatiniu klientu ir mėgaukitės Jums skiriamu dėmesiu, akcijomis bei išskirtiniais pasiūlymais.

AUTOMEISTRAS lojalumo kortelę lengvai galite įsigyti UAB “AUTOMEISTRAS” automobilių priežiūros ir aptarnavimo centre Birutės g. 14, Klaipėdoje.

Kortelė išduodama NEMOKAMAI, pasinaudojus UAB “AUTOMEISTRAS” paslaugomis  daugiau kaip už 15 Euro  (nuolaida įsigalioja nuo sekančio atvykimo) arba galite ją įsigyti sumokėję 1,5 Euro (vienkartinį kortelės administravimo mokestį (įsigijus nuolaidų kortelę pirmą kartą klientui taikoma nuolaida: darbams – 5 proc., detalėms – 5 proc. , apsilankius antrą ar tolimesnį kartą taikoma fiksuota nuolaida: darbams – 10 proc., detalėms – 5 proc.).

„AUTOMEISTRAS lojalumo kortelė“ – tai UAB “AUTOMEISTRAS” automobilių priežiūros ir aptarnavimo centro klientams skirta lojalumo programa, suteikianti galimybę*:

  • Gauti 1o proc. nuolaidą visiems autoserviso darbams;
  • Gauti 5 proc. nuolaidą visoms autodalių parduotuvės prekėms;
  • Kiekvieną mėnesį pasinaudoti specialiu AUTOMEISTRAS pasiūlymu skirtu tik nuolaidų kortelių turėtojams.

*AUTOMEISTRAS kortelės teikiamomis privilegijomis gali naudotis tik asmenys, kurių vardu išduota kortelė arba jų šeimos nariai.

ATVYKITE ŠIANDIEN IR MES JUMS PADĖSIME!

___________________________________________

Klientų atsiliepimai apie mus:

“UAB „ Endemik“ Klaipėdos filialo automobilis Toyota Yaris netikėtai išėjo iš rikiuotės. AUTOMEISTRAS darbuotojai itin  operatyviai pagelbėjo ir suremontavo. Ačiū už operatyvumą ir dėmesingumą.”

Violeta K.

“Esu „pagyvenusio“ PEUGEOT 406 šeimininkė, vairuoju (net baisu pasakyti) jau 25-erius metus ir „suvažinėjau“ jau ne vieną automobilį (tfu-tfu-tfu sėkmingai 🙂 ), tad ir apie automobilį (ne gėda pasakyti) išmanau gana nemažai. Liūdniausia, kad daugelyje autoservisų į mane bandoma žiūrėti tiesiog kaip į nieko neišmanančią moteriškę ir, tikra tiesa, nepasigėdija papasakoti „pasakų“ apie automobilį ir jo gedimus, o dar liūdniau, kad paprašoma atlyginimo už darbą (paslaugas) tokio, kad net juokas nebeima. Tai va, čia, „AUTOMEISTRAS“ niekada nebandė užkalbėti dantų, įsiūlyti nereikalingų paslaugų, paimti „nesveiko“ užmokesčio. Beje, vyrukai dirba itin greitai, gerai (labai 🙂 ) ir nebrangiai. Važiuokit čia ir nesigailėsite 🙂 + taiko nuolaidas! :)”

Lijana S.

Raktažodžiai:  siūlome darbądarbas autoservisedarbas parduotuvėjedarbo skelbimaipardavėjaspardavėjaautodalių pardavėjasdarbo skelbimai Klaipėdojedarbasautodalių pardavėja, darbai, vyr. buhalterėdarbo pasiūlymai Klaipėdojevyr. buhalterė – ekonomistėdarboautošaltkalvisautoelektrikas,  darbas Klaipėdojelaisvos darbo vietosdarbo pasiūlymaiautomobilių elektrikasšaltkalvisvyr. buhalterisservisasKlaipėdaautosaltkalvisšaltkalvissaltkalvisautošaltkalvis skelbimas,  autošaltkalvis Klaipėdareikalingas autošaltkalvis

 

Print Friendly
Susidomėjote? Kilo klausimų? SKAMBINKITE DABAR IR MES JUMS PADĖSIME!

+370 656 01 507